Futbolli

Status    Subject Created By Replies Views Last Post
Thread  
newBookmarkLockedFalling Duka rizgjidhet president i FSHF-së
MaRio 0 401 by MaRio
Feb 28, 2006 13:18:37 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Eleminatoret e Euro 2008, Shqipëria në grupin G
MaRio 3 526 by Shkëlqesia_E_Tij
Feb 23, 2006 21:00:38 GMT 1

Legend

Thread Announcement Sticky Locked new New Poll Bookmark

Board Information & Statistics

Board Description
Futbolli
Futbolli këtu mund të bisedojmë për futbollin Shqiptar dhe atë botëror.
Bëni tifozllik për skuadrën që pëlqeni por mos harroni Zemra jonë është Kuq-E-Zi
Ultras Shqipëria !
Board Statistics
Threads and Posts
Total Threads:21
Total Posts:162
Members
On This Board
You cannot create threads.
You cannot reply to threads.
You cannot create polls.
Members Online
Users Viewing
0 Staff, 0 Members, 1 Guest.