Përshëndetjet Dhe Urimet

Status    Subject Created By Replies Views Last Post
Thread  
newBookmarkLockedFalling Pershdentje!
Pilka 5 232 by albsecurity
Mar 23, 2006 10:20:21 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Urime per disorder dhe Shkelqesia_e_tij
Pages:
permetareperfare 19 497 by dIsoRdEr
Mar 20, 2006 14:05:44 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling 1 Mars
albsecurity 5 311 by albsecurity
Mar 14, 2006 20:09:21 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Gezuar ditelindjen per...
permetareperfare 14 416 by Shkëlqesia_E_Tij
Mar 13, 2006 11:57:26 GMT 1

Legend

Thread Announcement Sticky Locked new New Poll Bookmark

Board Information & Statistics

Board Description
Përshëndetjet Dhe Urimet
A dëshironi të përshëndesni një të afërm tuajin, apo një shokë/shoqe tuajin atëherë ky është këndi juaj i përshëndetjeve...
Board Statistics
Threads and Posts
Total Threads:63
Total Posts:570
Members
On This Board
You cannot create threads.
You cannot reply to threads.
You cannot create polls.
Members Online
Users Viewing
0 Staff, 0 Members, 1 Guest.