Përshëndetjet Dhe Urimet

Status    Subject Created By Replies Views Last Post
Thread  
newBookmarkLockedFalling Pershendetje Shkelqesia_E_Tij
dIsoRdEr 7 369 by Flory
Oct 14, 2006 3:41:30 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Pershendetje per Meshkujt e forumit!
sassygirl 8 352 by Flory
Oct 14, 2006 3:32:08 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling per adminat
Pages:
KeLcYriOt4eVeR 22 1,042 by albsecurity
Oct 4, 2006 12:20:56 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Edhe 100 , Ozz
KeLcYriOtE4eVeR 4 332 by Shkëlqesia_E_Tij
Oct 3, 2006 14:59:29 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling vargjet e kesaj kenge jane per....
Pages:
dessa 15 1,070 by andi1
Sept 29, 2006 10:52:34 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Te them dhe une dy fjale?
ajaxi 7 445 by dIsoRdEr
Sept 26, 2006 21:30:22 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling urime dessa!
andi1 14 695 by albsecurity
Sept 26, 2006 19:06:39 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Urime per 1.000 postime Sassy Girl
Pages:
dIsoRdEr 17 972 by apocalypse
Sept 12, 2006 15:46:16 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling EtnoAngel... edhe 100 vjec!!!
sassygirl 11 537 by sassygirl
Sept 11, 2006 16:10:52 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Suksese ne shkolle
KeLcYriOtE4eVeR 7 1,123 by sassygirl
Sept 11, 2006 14:17:53 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Gezuar Ditelindjen ALBSECURITY(Fredi)
aida 5 446 by AzZaRrA
Sept 8, 2006 15:18:06 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling EagleeeeeeeeeeeeeeeeeFighter...Urime
sassygirl 7 255 by AzZaRrA
Sept 8, 2006 15:16:30 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling 100 vjec Leles
KeLcYriOt4eVeR 3 214 by albsecurity
Jul 24, 2006 16:11:54 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Urime per Xhaxhin!!!
sassygirl 7 2,127 by KeLcYriOt4eVeR
Jul 23, 2006 15:11:35 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Per lepurushat e sofres
KeLcYriOt4eVeR 5 204 by albsecurity
Jul 19, 2006 16:05:56 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling edhe 100 kacuri !!!
dessa 6 219 by AzZaRrA
Jun 30, 2006 15:59:32 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Kelcyriote... Gezuar !!!
sassygirl 7 411 by permetareperfare
Jun 15, 2006 3:37:40 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling gezuar ditelindjen KeLcYriOt4eVeR
kelcyra4ever 6 380 by AzZaRrA
Jun 14, 2006 21:14:48 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Urime Fredi !!!
sassygirl 6 224 by AzZaRrA
Jun 14, 2006 21:13:37 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Gëzuar Ditëlindjen Albi
MaRio 7 460 by audioholic
Jun 7, 2006 21:44:01 GMT 1

Legend

Thread Announcement Sticky Locked new New Poll Bookmark

Board Information & Statistics

Board Description
Përshëndetjet Dhe Urimet
A dëshironi të përshëndesni një të afërm tuajin, apo një shokë/shoqe tuajin atëherë ky është këndi juaj i përshëndetjeve...
Board Statistics
Threads and Posts
Total Threads:63
Total Posts:570
Members
On This Board
You cannot create threads.
You cannot reply to threads.
You cannot create polls.
Members Online
Users Viewing
0 Staff, 0 Members, 1 Guest.