Prezantoni Vehten Tuaj

Status    Subject Created By Replies Views Last Post
Thread  
newBookmarkLockedFalling Mire se ju gjeta ne sofren Permetare !!!
Pages:
KaçUri 39 1,854 by sassygirl
Apr 18, 2006 17:57:10 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Mire se ju gjeta Patriotë/e !!!
wanted001buc 13 271 by KaçUri
Apr 10, 2006 14:07:42 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Erdha edhe un tu jap ca leksione falas :P
Pages:
OzZ 23 1,039 by sassygirl
Apr 8, 2006 14:18:57 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Me mire vone se hic fare thoshte populli yn trim
Pages:
orbis 23 981 by orbis
Apr 7, 2006 15:51:09 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling pershendetj
capkenja 7 461 by AzZaRrA
Apr 7, 2006 14:09:58 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling mir se ju gjeta
DENISI 8 205 by AzZaRrA
Apr 7, 2006 14:09:15 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Mezi po me prisnit e....
Pages:
sassygirl 21 595 by permetareperfare
Mar 30, 2006 0:55:38 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling mire se ju gjeta permetere edhe permetar !!!
SaS 10 333 by albsecurity
Mar 24, 2006 21:55:10 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling pershendetje
Pages:
evita 19 1,114 by KeLcYriOt4eVeR
Mar 24, 2006 15:43:37 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Pershendetje te gjitheve
Pages:
mysticgirl 35 1,230 by mysticgirl
Mar 23, 2006 14:57:33 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling pershendetje permeti
Pages:
KeLcYriOt4eVeR 19 670 by dIsoRdEr
Mar 20, 2006 14:50:32 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling mirseerdha
Pages:
xhaxhi_RULE 20 476 by mysticgirl
Mar 19, 2006 17:27:03 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Hi!
aida 11 232 by AzZaRrA
Mar 9, 2006 23:12:02 GMT 1

Legend

Thread Announcement Sticky Locked new New Poll Bookmark

Board Information & Statistics

Board Description
Prezantoni Vehten Tuaj
Njihuni me anëtarët e tjerë në Sofrën Përmetare, shkruani dhe ju një copë nga biografia juaj dhe interesimet tuaja në realitet...
Board Statistics
Threads and Posts
Total Threads:52
Total Posts:842
Members
On This Board
You cannot create threads.
You cannot reply to threads.
You cannot create polls.
Members Online
Users Viewing
0 Staff, 0 Members, 1 Guest.