Politika

Status    Subject Created By Replies Views Last Post
Thread  
newBookmarkLockedFalling MOISIU:MARRVESHJA MIDIS POZITES E OPOZITES HAP PRO
AzZaRrA 1 381 by wowposter
Nov 12, 2008 8:27:04 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Kryeministrit iu nxorr maska pλrfundimisht
AzZaRrA 1 401 by wowposter
Nov 12, 2008 8:26:56 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Berisha-Ngjela, zbardhen replikat
MaRio 5 1,020 by wowposter
Nov 12, 2008 8:26:53 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Nese ndahet Kosova,nuk garantojm mosndryshim...
Shkëlqesia_E_Tij 2 440 by wowposter
Nov 12, 2008 8:26:45 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Shqiperia E Madhe...enderr/realitet?
albsecurity 6 493 by wowposter
Nov 12, 2008 8:26:42 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Politikani qe pelqeni/urreni me shume?
albsecurity 12 327 by wowposter
Nov 12, 2008 8:26:40 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling BUGAJSKI:INTEGRIMI SHQIPERISE NE DORE TE POLITIKES
dIsoRdEr 2 680 by wowposter
Nov 12, 2008 8:26:27 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Komunistet vazhdojne trubullirat
AzZaRrA 1 634 by wowposter
Nov 12, 2008 8:26:16 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Athina zyrtare, “Jugu i Shqipërisë është Greqi”
AzZaRrA 0 344 by AzZaRrA
Oct 20, 2008 16:44:43 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling KOSOVA FITON MBËSHTETJEN PËR T’U NDARË NGA SERBIA
AzZaRrA 0 375 by AzZaRrA
Jan 31, 2007 15:41:41 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling PERTEJ NJE DEBATI
AzZaRrA 3 595 by Shkëlqesia_E_Tij
Nov 30, 2006 15:38:30 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Permetaret dhe Politika
rasputin 14 797 by AzZaRrA
Oct 5, 2006 22:25:05 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling FLERTI I KADARES PER INDETITETIN EVROPIAN....
AzZaRrA 0 230 by AzZaRrA
Apr 9, 2006 21:04:58 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling KRYEMINISTER, MISIONIT TEND PO I VJEN FUNDI
AzZaRrA 0 173 by AzZaRrA
Apr 8, 2006 16:40:13 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Si mendoni Ju ??
Shkëlqesia_E_Tij 6 297 by Shkëlqesia_E_Tij
Mar 17, 2006 15:53:14 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling BE shtyn anëtarësimin e Shqipërisë
dIsoRdEr 0 245 by dIsoRdEr
Mar 11, 2006 21:34:57 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Toleranca dhe bashkëpunimi ne politike ..
dIsoRdEr 0 188 by dIsoRdEr
Mar 3, 2006 14:37:18 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Kosova me shikimin tek e Ardhmja!
Shkëlqesia_E_Tij 0 209 by Shkëlqesia_E_Tij
Feb 28, 2006 17:41:23 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Te ardhmen e Kosoves do ta vendosi vete Populli !
Shkëlqesia_E_Tij 0 232 by Shkëlqesia_E_Tij
Feb 28, 2006 17:26:54 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling A i duhet Shqiperise bashkimi me Kosoven ?
dIsoRdEr 3 237 by albsecurity
Feb 27, 2006 17:39:19 GMT 1

Legend

Thread Announcement Sticky Locked new New Poll Bookmark

Board Information & Statistics

Board Description
Politika
Politika shqiptare dhe Aktualitetet ndërkombëtare. Sfidat e ardhshme të integrimit Euro-Atlantik si dhe Shpresa shekullore e një Shqipërie pan-etnike.
Board Statistics
Threads and Posts
Total Threads:43
Total Posts:120
Members
On This Board
You cannot create threads.
You cannot reply to threads.
You cannot create polls.
Members Online
Users Viewing
0 Staff, 0 Members, 1 Guest.