Politika

Status    Subject Created By Replies Views Last Post
Thread Announcement  
newBookmarkLockedFalling Organizimi Punes!(Ju Lutem Lexoni)
Pages:
albsecurity 45 9,365 by dIsoRdEr
Nov 26, 2010 0:26:02 GMT 1
Thread Sticky  
newBookmarkLockedFalling Anti-Greqi!
albsecurity 11 1,360 by Flory
Oct 25, 2006 4:13:21 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Buy real passport,(( http://www.globalservices247.com )) 
billsmith 1 64 by billsmith
Jan 6, 2020 20:58:52 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling KUPTIMI I LICENCËS, PASSPORT, KARTELA E IDENTIT, VISA, IELTS
ferderick 0 104 by ferderick
Feb 4, 2019 11:09:46 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Vásárolni Az eredeti és a hamis jogosítvány, útlevél,személy
ferderick 0 52 by ferderick
Feb 4, 2019 11:05:03 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Kupite originalni i lažni vozačku dozvolu, putovnicu, osobnu
ferderick 0 57 by ferderick
Feb 4, 2019 10:55:04 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling BLERJE LICENCË, PASPORTE, KARTELË ID (WhatsApp: +32460243130
nahmesh 0 77 by nahmesh
Jan 17, 2019 11:22:04 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Kaufen SKaufen Sie fälschen und rea Deutsch, Führerschein, P
ausweisman 0 97 by ausweisman
Oct 12, 2018 15:21:49 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Kaufen Sie fälschen und rea Deutsch, Führerschein, Personala
mpuberaters 0 57 by mpuberaters
Sept 13, 2018 13:32:25 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Kupite registriranu putovnicu, licencu vozača, osobnu iskazn
loreenlaw 0 58 by loreenlaw
Jul 8, 2018 19:44:10 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling blej patentë shoferi online, ((+237674898894), pasaportë të
ngongfien 0 85 by ngongfien
Oct 30, 2017 10:35:44 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Cel mai bun calitate noutate Fake ID-urile şi paşapoarte, ce
fake4real1 0 225 by fake4real1
Jun 13, 2015 2:36:34 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Politika e Bashkimit Evropian
dIsoRdEr 0 2,432 by dIsoRdEr
Apr 30, 2009 3:42:26 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Bollano dënohet me burg, gjobë dhe “zhveshje” nga
dIsoRdEr 0 335 by dIsoRdEr
Apr 30, 2009 3:33:14 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling KOMBI KOSOVAR vs KOMBI JUGOSLLAV !
Shkëlqesia_E_Tij 2 570 by dIsoRdEr
Apr 30, 2009 3:27:20 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Berisha dhe Nano me qëndrim unik
AzZaRrA 1 443 by wowposter
Nov 12, 2008 8:27:23 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Edi Rama hedh në sulm Erion Veliajn
Shkëlqesia_E_Tij 1 432 by wowposter
Nov 12, 2008 8:27:16 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Pavaresia e Kosoves, frike ne Ballkan
Shkëlqesia_E_Tij 3 520 by wowposter
Nov 12, 2008 8:27:10 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling BE -ja miraton planin e veprimit per zbatimin e sh
AzZaRrA 1 418 by wowposter
Nov 12, 2008 8:27:07 GMT 1
Thread  
newBookmarkLockedFalling Adrenalina e rindezur e nje bolsheviku paranojak
AzZaRrA 1 461 by wowposter
Nov 12, 2008 8:27:05 GMT 1

Legend

Thread Announcement Sticky Locked new New Poll Bookmark

Board Information & Statistics

Board Description
Politika
Politika shqiptare dhe Aktualitetet ndërkombëtare. Sfidat e ardhshme të integrimit Euro-Atlantik si dhe Shpresa shekullore e një Shqipërie pan-etnike.
Board Statistics
Threads and Posts
Total Threads:43
Total Posts:120
Members
On This Board
You cannot create threads.
You cannot reply to threads.
You cannot create polls.
Members Online
Users Viewing
0 Staff, 0 Members, 1 Guest.