Mir? Se Vini n? Sofr?n e P?rmetit !
Nj? Sof?r Mikprit?se P?r T? Gjith? Shqiptar?t !
Z?ri i Komunitetit P?rmetar Kudo n? Bot? !
Fuqizuar nga Frash?ri Group Ltd dhe www.VeriJug.com!
P?r t? hyr? n? Forum mund t? p?rdorni www.sofra-permetare.tk ose www.permeti.net.tc !
Vizitoni Galerin? Fotografike dhe Albumin Muzikor t? Forumit !
Ndajini dhe Ju emocionet tuaja n? shoq?rin? ton
Ju Urojm? Q?ndrim t? K?ndsh?m !
Fuqizuar nga Frash?ri Group Ltd dhe www.VeriJug.com!

Këndi i Forumit

Board Threads Posts Last Post
No New Posts Informacione

Pyetje, ankesa,sugjerime për më shumë informacione rreth Forumit Përmeti.Net.
Njoftime të ndryshme nga Staffi drejtues i këtij forumi.

30 326 Buy real passport,(( http://www.globalservices247.com )) 
by billsmith
Jan 6, 2020 20:52:28 GMT 1

Bukuri dhe Estetike

Board Threads Posts Last Post
No boards were found.

Më Pranë Njëri-Tjetrit

Board Threads Posts Last Post
No New Posts Prezantoni Vehten Tuaj

Njihuni me anëtarët e tjerë në Sofrën Përmetare, shkruani dhe ju një copë nga biografia juaj dhe interesimet tuaja në realitet...

52 842 Buy real registered passport ((http://www.besstdoc24hrs.net)
by billsmith
Jan 13, 2020 10:27:02 GMT 1
No New Posts Përshëndetjet Dhe Urimet

A dëshironi të përshëndesni një të afërm tuajin, apo një shokë/shoqe tuajin atëherë ky është këndi juaj i përshëndetjeve...

63 570 Kaufen Sie einen echten registrierten Reisepass
by billsmith
Jan 13, 2020 14:20:09 GMT 1
No New Posts Albumi Fotografik

Fotot e anëtarëve të Forumit Përmeti.Net si dhe foto nga qyteti ynë i bukur Përmet...

Sub-boards: Fotot e Anetareve, Foto nga Shqiperia

41 458 Buy real registered passport ((http://www.besstdoc24hrs.net)
by billsmith
Jan 6, 2020 20:57:45 GMT 1

Lajme dhe Aktualitet

Board Threads Posts Last Post
No New Posts Lajme nga Shtypi

Pasqyra e Shtypit Shqiptar dhe atij të huaj mbi evenimentet politike, sociale, kulturore. Panorama e mendimit dhe fjalës së lirë.

53 104 Buy real registered passport ((http://www.besstdoc24hrs.net)
by billsmith
Jan 6, 2020 20:50:37 GMT 1
No New Posts Politika

Politika shqiptare dhe Aktualitetet ndërkombëtare. Sfidat e ardhshme të integrimit Euro-Atlantik si dhe Shpresa shekullore e një Shqipërie pan-etnike.

43 120 Buy real passport,(( http://www.globalservices247.com )) 
by billsmith
Jan 6, 2020 20:58:52 GMT 1
No New Posts Shqiptarët nëpër Botë

Evenimentet politike, sociale dhe kulturore që mbledhin shqiptarët kudo ku ndodhen nëpër Botë pa dallim feje, ideje e krahine. United States of Albanian.

19 34 Buy real African passport ((http://www.besstdoc24hrs.net)
by billsmith
Jan 6, 2020 20:59:38 GMT 1

Diskutime Shoqërore

Board Threads Posts Last Post
No New Posts Njeriu dhe Komuniteti

Mendimi juaj rreth problemeve që has njeriu në Familje dhe Shoqëri. Diskutoni rreth mënyrave të integrimit të njeriut në komunitet.

Moderator: etnoangel

94 1,251 Buy real registered passport ((http://www.besstdoc24hrs.net)
by billsmith
Jan 6, 2020 21:00:44 GMT 1
No New Posts Dashuria

Pa ty bota e humb kuptimin, pa ty dielli e humb shkëlqimin, pa ty dita nuk errësohet, pa ty nata nuk kalohet, pa ty ëndrra nuk ëndërrohet, pa ty jeta jo, jo nuk kalohet!!! Gjithçka në këtë forum. Mesazhe dashurie, fraza etj etj...

59 794 Buy real passport,(( http://www.globalservices247.com )) 
by billsmith
Jan 6, 2020 21:02:00 GMT 1
No New Posts Shkenca dhe Jeta

Ketu do njiheni me nga afer me te rrejat me te fundit qe premton Shkenca sot di dhe per sfidat per nje Jete ne te ardhme me te mire.

38 120 Buy real Spanish passport ((http://www.besstdoc24hrs.net)
by billsmith
Jan 6, 2020 21:03:26 GMT 1
No New Posts Teologjia - 1 Viewing

Besimi fetar. Fetë e ndryshme që ekzistojnë në botë. Mënyrat e besimit. Nëse besoni jepni edhe ju mendimin tuaj.

16 95 Buy real UK passport ( http://www.globalservices247.com )) 
by billsmith
Jan 6, 2020 21:04:57 GMT 1

Tradita Shqiptare

Board Threads Posts Last Post
No New Posts Guzhina Shqiptare

Ketu mund te diskutoni rreth specialiteteve qe gatuhen dhe ato qe ju pelqejne me shume.Njihuni me ne brendesi me Artin e Guzhines Shqiptare.

19 166 Buy real registered passport ((http://www.besstdoc24hrs.net)
by billsmith
Jan 6, 2020 21:05:45 GMT 1
No New Posts Alla Shqiptarçe

Ketu mund te diskutoni rreth zakoneve dhe rriteve shqiptare neper gezime apo hidherime qofshin. Te veçantat dhe te çuditshmet e tyre.

10 124 Buy real UK passport ( http://www.globalservices247.com )) 
by billsmith
Jan 6, 2020 21:07:35 GMT 1

Hapësirë Kulturore

Board Threads Posts Last Post
No New Posts Historiku Shqipëtar

Njihuni me Historine e Kombit Shqiptar nje Vend i vogel por i madh ne Vlera dhe Virtyte..

37 50 Buy real registered passport ((http://www.besstdoc24hrs.net)
by billsmith
Jan 6, 2020 21:08:27 GMT 1
No New Posts Muzika

Informacione rreth muzikës shqiptare dhe asaj të huaj.
Kush është kënga që ju pëlqen më shumë. Postoni tekste këngësh, diskutoni rreth idhujve tuaj të muzikës gjithashtu jepni opinionin tuaj rreth ecurisë së muzikës shqiptare dhe asaj të huaj

Sub-board: Video Muzikore

40 735 Buy real registered passport ((http://www.besstdoc24hrs.net)
by billsmith
Jan 6, 2020 21:09:34 GMT 1
No New Posts Kinematografia

Këtu mund të jepni opinionet tuaja rreth filmave që ju adhuroni, të huaj apo shqiptare. Kush është Radio dhe Televizioni Shqipëtar që e ndiqni më shumë? Diskutoni me miqtë tuaj.

30 205 Buy real passport ( http://www.globalservices247.com )) 
by billsmith
Jan 6, 2020 21:10:10 GMT 1
No New Posts Letërsia

Të gjithë e dimë që letërsia na jep dëshirën për të ndryshuar më shumë. Mendimet tuja rradhiten në brendësi të këtij forumi. Gjithashtu këtu ju keni mundësinë për të publikuar krijimet tuaja letrare.

24 300 Buy real passport,(( http://www.globalservices247.com )) 
by billsmith
Jan 6, 2020 21:11:17 GMT 1
No New Posts Botë e çuditshme

Ngjarje te rralla dhe kuriozitete te ndryshme rreth fenomeneve dhe eventeve qe kane ndodhur.Disa prej çudirave rreth enigmave te rreja qe po sfidojne sot Boten tone.

34 113 Buy real registered passport ((http://www.besstdoc24hrs.net)
by billsmith
Jan 6, 2020 21:16:47 GMT 1

Sporti

Board Threads Posts Last Post
No New Posts Futbolli

Futbolli këtu mund të bisedojmë për futbollin Shqiptar dhe atë botëror.
Bëni tifozllik për skuadrën që pëlqeni por mos harroni Zemra jonë është Kuq-E-Zi
Ultras Shqipëria !

21 162 Buy real registered passport ((http://www.besstdoc24hrs.net)
by billsmith
Jan 6, 2020 21:14:07 GMT 1
No New Posts Sporte të tjera

Këtu mund të bisedoni rreth sporteve tjera Formula 1, Basketboll, Boks, Tenis etj.

25 93 Buy real registered passport ((http://www.besstdoc24hrs.net)
by billsmith
Jan 6, 2020 21:18:08 GMT 1

Temat Argëtuese

Board Threads Posts Last Post
No New Posts Lojëra

Bisedoni për lojrat e ndryshme të kompjuterit, jepni dhe merrni lojra, ndihmoni njëri-tjetrin dhe ja kalofshi sa më këndshëm.

15 692 Buy real registered passport ((http://www.besstdoc24hrs.net)
by billsmith
Jan 6, 2020 21:17:54 GMT 1
No New Posts Humor

Këtu do mundohemi që të gjithë së bashku të postojmë grimcat humoristike nga çdo krahinë e mëmëdheut tonë. Kujdes !! Në fund mos harroni të buzëqeshni ....

28 318 Buy real registered passport ((http://www.besstdoc24hrs.net)
by billsmith
Jan 6, 2020 21:17:23 GMT 1
No New Posts Pislliku Dynjos

Kush hyn këtu o duhet të jetë mbi -18 vjeç ose duhet ti këtë $ me thasë ok çuna e goca ti themi gjërat që në fillim ahahahahha sa dreqer që jemi mer amon ...

Moderator: dessa

39 1,363 Buy real registered passport ((http://www.besstdoc24hrs.net)
by billsmith
Jan 6, 2020 21:17:12 GMT 1

Legend

New Posts New Posts No New Posts No New Posts

Forum Information & Statistics

Board Statistics
Threads and Posts
Total Threads: 832      Total Posts: 9,037
Last Updated: Kaufen Sie einen echten registrierten Reisepass by billsmith (Jan 13, 2020 14:20:09 GMT 1)
Recent Threads - Recent Posts - RSS Feed
Members
Members
Total Members: 181
Newest Member: account_disabled
Most Users Online: 43 (Nov 15, 2006 14:28:06 GMT 1)
View today's birthdays
Members Online
Users Online
0 Staff, 0 Members, 2 Guests.
24 Hours
Users Online in the Last 24 Hours
0 Staff, 0 Members, 31 Guests.